پنجشنبه 12 تیر 1399   17:39:47

1398/8/12 یکشنبه
راه اندازی سایت مستقل مرکز مدیریت و کنترل ترافیک پلیس راهور در شهرداری کرج
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: سایت مانیتورینگ جدید مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در شهرداری کرج راه‌اندازی شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: با توسعه سیستم‌های حمل و نقل هوشمند و سامانه‌های ثبت تخلف در شهر کرج و بنا به توافق صورت گرفته با فرماندهی انتظامی استان البرز در خصوص ضرورت استقرار پلیس راهور در شهرداری بعنوان یکی از شروط اصلی اختصاص کد جرایم دوربین‌های ثبت تخلف، سایت مستقل مانیتورینگ پلیس راهور در شهرداری تجهیز و راه اندازی شد.

وی افزود: با توجه به تلاش و پیگیری شهرداری کرج برای تسریع در راه اندازی و عملیاتی شدن سامانه‌های تمام هوشمند ثبت تخلف در شهر پس از برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان راهور ناجا کشور نهایتا سایت جدید از سوی مبادی مربوطه مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.

احمدی نژاد گفت: بر اساس تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته در جلسات مذکور مقرر شد پس از تایید نتایج تست دوربین‌های منصوب در سطح شهر، کد جرایم برای سامانه های نصب و راه اندازی شده، اختصاص یابد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در سال جاری علاوه بر سامانه ثبت تخلف خودروهای فاقد معاینه فنی،( طرح LEZ)، سامانه خودرو سیار ثبت تخلف و سامانه ثبت سرعت راداری نیز راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 39833
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31885760 تعداد بازديد زيرپورتال: 340090 اين زيرپورتال امروز: 350 سایت در امروز: 54494 اين صفحه امروز: 46
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد