دوشنبه 20 مرداد 1399   03:03:57

1398/5/23 چهارشنبه
تقاطع دانشگاه آزاد واحد اسلامی کرج تحت پوشش دوربین‌های نظارتی قرار گرفت
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به راه اندازی شصت و هشتمین دوربین نظارتی در شهر کرج، گفت: تقاطع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تحت پوشش دوربین‌های نظارتی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به راه‌اندازی شصت و هشمتین دوربین نظارتی در سطح شهر کرج، اظهار کرد: در حال حاضر در ۶۰ نقطه از شهر 68 دوربین نظارتی وجود دارد.

وی با بیان اینکه تقاطع دانشگاه آزاد واحد اسلامی کرج تحت پوشش دوربین‌های نظارتی قرار گرفت، افزود: با راه‌اندازی شصت و هشتمین دوربین نظارتی در این تقاطع، اعمال قانون توسط پلیس راهور انجام می‌شود.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اهم تخلفات قابل ثبت در این تقاطع عبور از چراغ قرمز، گردش ممنوع و ورود ممنوع است.

احمدی نژاد ورود ممنوع از خیابان سیزدهم به بلوار موذن و همچنین گردش ممنوع را از مهم ترین تخلفات صورت گرفته در این تقاطع عنوان و تصریح کرد:  با نصب و راه اندازی این دوربین تخلفات مذکور از سوی عوامل راهور رصد و اعمال قانون خواهد شد.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 41033
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34064003 تعداد بازديد زيرپورتال: 351412 اين زيرپورتال امروز: 136 سایت در امروز: 8574 اين صفحه امروز: 10
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد