پنجشنبه 12 تیر 1399   16:24:55

1398/5/10 پنجشنبه
نصب اولین سری از دوربین‌های ثبت تخلف سرعت غیرمجاز در معابر شهر کرج
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج با اعلام انتخاب مجری پروژه ازطریق مناقصه عمومی از نصب اولین دوربین‌های ثبت تخلف سرعت غیرمجاز شهر کرج طی ماه‌های آتی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، در نشستی با حضور مهدی حاجی قاسمی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، جانمایی دوربین‌های ثبت تخلف سرعت غیر مجاز بر اساس نیاز سنجی و اولویت بندی معابر در شهر مورد بررسی قرار گرفت.

محمد حاجی جعفری در حاشیه این نشست با اشاره  به اینکه پیمانکار این پروژه انتخاب شده و مراحل انعقاد قرار داد آن درحال انجام است، افزود: پیرامون جانمایی و نصب دوربین‌های ثبت سرعت در شهر پارامترهای متعددی نظیر حجم تردد خودروها در معابر، تفاوت سرعت مجاز و سرعت عملکردی معابر، حجم عبور عابرین پیاده از معبر و آمار تصادفات منجر به فوت با استناد به گزارش پلیس و بررسی زیرساخت‌های ارتباطی مورد ارزیابی و تحلیل اماری قرار گرفت.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج تاکید کرد: پس از اولویت‌بندی صورت گرفته در فاز اول، 5 نقطه از معابر شهر کرج با در نظر گرفتن شاخص‌های مهم برای اجرای این طرح مورد تایید قرار گرفت تا نسبت به نصب دوربین‌های ثبت تخلف سرعت اقدام شود.

 حاجی جعفری اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرایی شدن فاز اول بهره برداری از دوربین‌های مذکور را بالغ ۳۰میلیارد ریال عنوان کرد.

وی در پایان با بیان اینکه هدف از اجرای این پروژه آرامسازی معابر و حذف سرعتگیرها در سطح شهر است، گفت :با توجه به سرعت غیر مجاز برخی خودروها اجرای این پروژه در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار گرفته است.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 39824
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31882069 تعداد بازديد زيرپورتال: 340044 اين زيرپورتال امروز: 305 سایت در امروز: 50803 اين صفحه امروز: 37
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد