دوشنبه 31 شهریور 1399   15:12:13

1399/5/14 سه‌شنبهمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج خبر داد:
جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی به صورت هوشمند
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اختصاص کد جریمه برای 3 سامانه پلاک‌خوان شهر کرج از سوی پلیس راهور ناجا کشور، گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی از طریق دوربین‌های ثبت تخلف، جریمه خواهند شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اعلام این خبر، اظهار داشت: شهرداری کرج در راستای اجرای طرح LEZ " کاهش و یا کنترل آلودگی هوا" اقدام به نصب و راه اندازی 3 سامانه جدید پلاک خوان در معابر ورودی شهر کرده است.

وی با بیان اینکه این 3 سامانه در بلوار شهید چمران، ورودی کرج از پل استاندارد و ورودی کرج از پل سوم خرداد" بلوار گلزار غربی" جانمایی و  نصب شده است، افزود: پس از تست و تایید سامانه های مذکور از سوی پلیس راهور ناجا کشور؛ اختصاص کد جریمه برای این دوربین‌ها به منظور اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی نیز صورت پذیرفت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: این اقدام بر مبنای اعمال قانون خودروهای فاقد معاینه فنی با همکاری پلیس راهور، در راستای کاهش آلودگی هوا و سلامت شهروندان انجام می‌شود.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه در مجموع 5 سامانه ثبت تخلف شهری کرج دارای کد جریمه است، تصریح کرد: پیرو این اقدامات ۴ سامانه ثبت سرعت غیر مجاز  و ۲ سامانه پلاک خوان دیگر نیز در سایر نقاط شهر کرج در حال تست و ارزیابی از سوی راهور بوده که در صورت اخذ کد به مجموع سامانه های مورد تایید راهور افزوده می‌شود.


تعداد بازديد اين صفحه: 228158
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35590982 تعداد بازديد زيرپورتال: 360906 اين زيرپورتال امروز: 157 سایت در امروز: 21621 اين صفحه امروز: 96
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد